MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 8737495
nr 873 7495
Karmstol
Teak, 50-tal, lädersits
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 februari 2014
kl 19:53:28
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
6
900 kr